Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik Şartları
 
Sizlere en güvenilir alışveriş olanaklarını sunmak amacı ile www.gokmenoyuncak.com da bulunan hiçbir kişisel bilgi; kesinlikle üçüncü şahıslar veya herhangi bir kurum ile paylaşılmaz. Satın alma işlemleri sırasında bildirdiğiniz bütün detaylar en yüksek elektronik güvenlik standartlarında saklanmakta ve yalnızca mevcut T.C. kanunları çerçevesinde kullanılmaktadır.
 
Nakliye ve Teslimat
 
gokmenoyuncak.com sitemiz üzerinden KREDİ KARTI - EFT ile satın alınan ürünler 1-3 iş günü içerisinde Anlaşmalı Olunan kargo firmasına veya aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Kapıda Ödeme sisteminden yaralanmak isteyen müşterilerimiz için Yurtiçi Kargo Kapıda ödeme sistemini kullanmaktayız . Ürünlerimizin teslim süresi İstanbul sınırları için ertesi gün, diğer iller için 2-4 gün olabilir. Resmi tatil günleri vb. sebebler bu süreyi uzatabilir. Kargo firmasında yaşanabilecek teknik sorunlardan gerçekleşebilecek gecikmeler  gokmenoyuncak.com   sorumluluğunda değildir.
 
Ürün İade ve Değişimler
 
www.gokmenoyuncak.com web sitesi üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır. Ürünlerimizin üretimden kaynaklanan durumlarda yenisiyle değiştirilir. Satın alınan ürünlerin iadesi ile ilgili herhangibir sorun yaşanmaması için lütfen ürününüzü kargo firması yetkilisinden teslim alırken, kargo görevlisi önünde açarak ve kontrol ederek teslim alınız. Eğer ürün ambalajında yırtılma, ezilme vb. bir bozukluk görürseniz ürünü teslim almayınız. Bu tip durumlarda bize mail veya telefon yoluyla başvurabilirsiniz.
 
Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.
 
Sipariş
 
Web sitemiz üzerinden online sipariş verebilir, havale ile ödeme yapabilirsiniz. Hesap numaralarımız sipariş aşamasında ekrana gelecektir İsteyen Müşterilerimiz Yurtiçi Kargo kapıda ödeme siteminden  yaralana bilir.
 
Sipariş Takibi
 
Siparişlerinizin durumunu müşteri paneliniden veya bize mail atarak öğrene bilirsiniz.
 
Üyelik Bilgisi Güncelleme
 
Üyelik bilgilerinizi güncel tutmanız size göndereceğimiz kampanya duyuruları ve diğer durumlar için önemlidir. Üyelik bilgilerinizi müşteri panelinizden kolayca güncelleyebilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı