Kapla 1000 Parça Yapı Blokları

  • Ürün Kodu :KAPLA1000
  • Marka :Kapla
  • Barkod :814647006000

1,990.00

memnuniyet garantisi

KAPLA,  %100 doğal, kaliteli sahil çamından, hassas biçimde kesilerek elde edilen birbirinin tıpatıp aynısı parçalardan oluşur.  KAPLA parçalarının titizlikle işlenip, kurutulup tasniflenmesi ile her bir parçada en yüksek kaliteye ulaşılır.  Parçaların sahip olduğu özel oran (1:3:15) sayesinde sınırsız sayıda inşa olanağı sağlarken, sanat yapıtı gibi incelikli, ve teknik olarak sağlam yapılar oluşturmayı mümkün kılar.  KAPLA’nın mantığı son derece basittir.  Parçalar yapıştırıcı, mıknatıs, klips gibi sabitleyici kullanmadan, tamamen el dengesi ile her birini diğerinin üzerine koyarak inşa edilir.  Fizik kurallarını keşfetmek için mükemmel bir araçtır.  

 

KAPLA Tahtaları 3 yaşından itibaren çocuklara ve yetişkinler dahil tüm yaş grupları için çalışmaya elverir

KAPLA Tahtaları dünyanın en eski yenilenebilir ormanlarından elde edilmektedir. 

Çevre dostu, güvenilir ve sağlıklıdır.

Dengeyi, koordinasyon becerilerini ve yaratıcılığı geliştirir

Uyumu, arkadaşlık bağlarını ve birlikte çalışma becerilerini güçlendirir.

Psikomotor ve analitik becerileri geliştirir.

Pedagojik Değeri

Kapla pedagojik bir araç olarak eğitim sisteminde kullanılmaktadır. Sabitlenmeyen birbirinin tıpkısı parçaların kullanımı, çocukların 3 boyutlu uzayda materyalleri organize etme yeteneğini geliştirir, el becerilerini keşfetmelerini ve keskinleştirmelerini sağlar. 

 

Oyun çocuğun geometri, fizik ve teknoloji ile ilgili temelleri anlamasına yardımcı olur. Onları sanatın, şekillerin ve hacimlerin dünyası ile tanıştırırken konsantrasyon ve dengenin gelişimini sağlar. Çocuk kendi başına olduğu gibi arkadaşları ile de oynayabilir. Kapla mantığa olduğu kadar yaratıcılığa da eş zamanlı bir şekilde hitap eder. Bu bakımdan beynin sol ve sağ yarım kürelerini aynı anda çalıştırma özelliğine sahiptir. Tüm yaşlara hitap eden ve sadece kendi hayal gücümüzle sınırlı olduğumuzu hissettiren bir oyundur.  3 yaşından itibaren büyüyen çocuğun gelişen öğrenme ihtiyaçlarını her evrede karşılamaya devam eder.

Ekolojik Değeri

Çevre dostu KAPLA, dünyanın en eski yenilenebilir ormanlarından elde edilmektedir.   KAPLA’nın doğal, çevre dostu üretimi, Amerikan ASTM F963-03’e ve Avrupa Güvenlik Standartlarına uyumludur.  Sahil çamından üretilmiş tahtalar işlemden geçmemiştir ve benzersiz özellikleri, yıllarca süren deneyimler sonucu üst seviyede gelişmiş makine teknolojileri ve düzgün kesim ve kalite kontrolleri ile mükemmele yakınlaştırılmıştır. Çamdan üretilmiş tahtaların boyamasında kullanılan su bazlı boyalar, doğal ahşap parçaları çeşitlendirmek için sonradan eklenmiştir. Tüm KAPLA ürünleri Fransa’daki Bureau Veritas ve Intertek Test Merkezleri tarafından yakın zamanda test edilmiştir.

Ödülleri

KAPLA'nın Kazandığı Ödüller  

 

 - 2006 Milli Aile merkezi ödülü

-  2006 Çocuk dergileri en iyi oyuncak ödülü 

-  2006 Dr. Toy akıllı oyun, akıllı oyuncak ödülü 

-  2006 Dr. Toy's 100 En iyi oyuncak ödülleri - 10 en iyi listesi 

-  1994 Ailelerin seçtiği oyuncak ödülü (A.B.D)

-  1994 A.C.Q. tüketici birliği ödülü (Kanada)

-  1992 Geliştirici oyuncak ödülü (Fransa)

- 1988 Avrupa oyuncak yarışmasında ödül (Fransa)

- 1988 CIJE eğitici oyuncak yarışması en iyi oyuncak ödülü (Kanada)

Havale / EFT (%5) :1,890.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-1,990.00 TL
3663.33 TL1,990.00 TL
6353.42 TL2,120.54 TL
9241.70 TL2,175.27 TL
12188.02 TL2,256.26 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Yurtiçi kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı